Augaliniai patiekalai pajūryje – alkani tikrai neliksite!


2023-08-02

 

Vėjas plaukuose, smėlis tarp kojos pirštų ech, gerai ta vasara! Tačiau atostogos atostogom, o alkis niekad nesiilsi. Kad gaudant saulę pajūryje nuotaikos nesugadintų alkio jausmas, Klaipėdoje ir Palangoje įsikūrę restoranai kviečia apsilankyti ir pasisotinti skaniu augaliniu maistu.  Tiek smaguriai, tiek norintys užkąsti kiek rimčiau atras sau tinkamą patiekalą. 

10 Tiltų (Klaipėda)

Pačiame Klaipėdos senamiestyje įsikūrusi kavinė lankytojams siūlo patirti tikrą jaukumo valandėlę – savo interjeru labiau primenanti meno galeriją, serviruoja skanią kavą ir daugumos pamėgtą matcha arbatą. Prie gėrimo prigriebkite Gėrybės desertų, ruošiamų iš sveikesnių ir natūralių ingredientų.

Mealbox T17 (Klaipėda) 

Azijietiško augalinio maisto mėgėjams reikėtų atkreipti dėmesį – Mealbox T17 rasite Azijos virtuvės klasiką bao bandelę su falafeliais ir bulvytėmis bei tikrą spalvų šokį lėkštėje – donburi dubenėlį bei pačių susikomplektuojamus Azijietiškos virtuvės inspiruotus makaronus.

Natural Market (Klaipėda)

Gausų augalinių patiekalų meniu demonstruoja Natural Market kavinė – čia puikuojasi vaisių ir daržovių dubenėliai, traškios tortilijos su daržovėmis, gaivinantys glotnučiai, vafliai su sezoniškomis uogomis ir šviežiais vaisiais. O jei norisi patiems išbandyti augalinius receptus, čia taip pat galite įsigyti sveikesnių maisto produktų.

Kefyro ūsai (Palanga)

Atsilaikyti prieš šio restorano augalinį maistą sugebėtų ne kiekvienas – Kefyro ūsai pasitinka su bulvių virtinukais kokosų ir saulėje džiovintų pomidorų padaže, tortilijomis su falafeliais ir bulvytėmis, pupelių salotomis su saulėje džiovintais pomidorais ir kepta duonele.

Kinza jūra (Palanga)

Visai prie pat jūros tarp pušynėlio įsikūręs Vidurio Azijos virtuvės pietus ruošiantis restoranėlis kviečia susitikti ir paragauti jų gaminamų falafelių su pita ir salotomis bei gruzdintų bulvyčių.

Kinza jūra

Motiko (Palanga) 

Atrasti Rytų Azijos skonius siūlo autentiškų augalinių desertų restoranas Motiko. Japoniški mochi saldumynai su miško uogomis, mangais ir pasiflorais, bananais ir šokoladu bei energijos suteikianti matcha arbata – puikus derinys, leidžiantis patirti kulinarinę kelionę.